FAQ

Tutaj znajdziesz wszystkie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli na twoje pytanie nie ma odpowiedzi, skontaktuj się z naszą przyjazną obsługą klienta.


ZASADY WYSYŁKI

Wysyłka jest zawsze bezpłatna w Dodax.

Na stronie produktu pod ceną znajduje się oczekiwana data dostawy danego produktu. Otrzymasz potwierdzenie wysyłki e-mailem, gdy tylko Twoje zamówienie zostanie wysłane.

To zależy od twojego zamówienia. Jeśli istnieje możliwość zapakowania wszystkiego razem, oczywiście to zrobimy. Jednak jedna rzecz jest zawsze pewna: bez względu na to, czy jest to dostawa pojedyncza, czy wielokrotna, wysyłka jest bezpłatna.

ZWROT

(1) Zamówienia złożone w Dodax są ogólnie wiążące i klient jest zobowiązany do zaakceptowania usługi.

(2) Niezależnie od praw, klient może zwrócić produkty bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od ich otrzymania, pod warunkiem, że są one w idealnym stanie i nadają się do sprzedaży.
Zwrot jest wykluczony w przypadku produktów nietrwałych;
nośników dźwięku, obrazu i danych (płyty CD, DVD, itp.), z wyjątkiem sytuacji, gdy są one nieużywane, w nienaruszonym oryginalnie zaplombowanym opakowaniu;
w przypadku produktów, które ze względu na swój charakter nie nadają się do zwrotu (na przykład, gdy są dostarczane w postaci plików do pobrania, e-książek itp.);
produktów wykonanych na zamówienie klienta.

(3) Wadliwe lub nieprawidłowo dostarczone produkty zostaną wymienione przez Dodax, jeśli to możliwe. Jeśli dostawa zastępcza nie jest możliwa, obie strony mogą zażądać zwrotu zakupu.

(4) Koszt i ryzyko zwrotu produktów ponosi klient, chyba że dostarczone produkty nie odpowiadają zamówionym produktom.

Nasz adres zwrotny to:

Dodax
Theodor-Kaufmann-Str. 33
77933 Lahr
Niemcy

PŁATNOŚCI

Możesz u nas płacić na następujące sposoby:

Karty kredytowe:

American Express Diners Discover JCB Maestro Master Card Visa

Inne metody płatności:

DotPay PayPal

POTRZEBUJESZ DODATKOWEJ POMOCY?

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji: skontaktuj się z obsługą klienta

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies, aby strona była jeszcze bardziej funkcjonalna i przyjazna użytkownikowi. Prosimy kliknąć „Akceptuj cookies”! Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.