Ulica Dzieci w Nepalu

od Khanal, Uttam
Stan: Nowy
347,04 zł
Zawiera podatek VAT, darmowa dostawa
Khanal, Uttam Ulica Dzieci w Nepalu
Khanal, Uttam - Ulica Dzieci w Nepalu

Podoba Ci się ten produkt? Przekaż dalej!

347,04 zł zawiera VAT
Dostępnych sztuk: 1 Dostępnych tylko 1 sztuk Dostępnych ponad 10 sztuk
Dostawa: między czwartek, 14 lipca 2022 a poniedziałek, 18 lipca 2022
Sprzedaż i wysyłka: Dodax

Opis

Ogólnym przedmiotem niniejszego opracowania jest problematyka dzieci i dzieci ulicy w Nepalu. Poznaje równie¿ przyrod¿ i stan dzieci ulicy w dolinie Kathmandu, jak równie¿ Nepalu. Badanie to ma na celu poznanie aspektów spo¿eczno-ekonomicznych i charakterystyki edukacyjnej dzieci ulicy we wczesnym dzieci¿stwie w dolinie Kathmandu. Raporty z badä krótko wyjäniaj¿ prac¿ dzieci, która jest wykorzystywana w nepalskiej gospodarce. Praca dzieci jest wykorzystywana w garncarstwie, przemy¿le turystycznym i gastronomii w hotelach, herbaciarniach, restauracjach, barach itp., s¿u¿bach domowych; praca r¿czna: ¿amanie skä, mechanik, zamiatarka, robotnik drogowy i budowlany, stolarz, murarz. Zbieraj¿ równie¿ szmat¿, prostytucj¿ i ¿ebractwo, sprzedaj¿, sprzedaj¿ i dostarczaj¿ gazety. Dziecko wykorzystywane jest w chäupnictwie: garncarstwo, tkactwo dywanów i tkanin, produkcja ¿wiec, hodowla drobiu, produkcja: poligrafia, ceg¿y, chleb, odzie¿ maj¿ ró¿ne zaj¿cia dla ¿ycia na ulicy.

Współtwórcy

Autor:
Khanal, Uttam

Dalsza informacja

Biografie:
Naukowiec akademicki, pisarz i wizytuj¿cy profesor ekonomii z tytu¿em doktora nauk ekonomicznych. Zdä M.Phil, M.Ed, M.A, M.P.A i B.Ed z matematyki. Otrzymä nagrod¿ najwy¿szego stopnia w dziedzinie edukacji przyznan¿ przez rz¿d Nepalu "Nepal Vidhya Bhusan "ka" (Nagrody Prezydenta) przez Biddhadevi Bhandari, Prezydenta Nepalu w 2017 roku.
Język:
Polski
Liczba stron:
300
Nośnik:
Miękka oprawa
Publisher:
Wydawnictwo Bezkresy Wiedzy

Dane podstawowe

Rodzaj produktu:
Podręcznik
Wymiary opakowania:
0.22 x 0.15 x 0.017 m;
GTIN:
09786200547576
DUIN:
3Q2EO1JQHS4
347,04 zł
Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies, aby strona była jeszcze bardziej funkcjonalna i przyjazna użytkownikowi. Prosimy kliknąć „Akceptuj cookies”! Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.