DARMOWA WYSYŁKA- BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ - GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY Potrzebujesz pomocy?

Gigaset SL750H PRO DECT telephone handset Czarny, Grafitowy

od Gigaset - Sprzedaje Dodax EU
Stan: Nowy
508,67 zł
Zawiera podatek VAT, darmowa dostawa
Gigaset Gigaset SL750H PRO DECT telephone handset Czarny, Grafitowy
Gigaset - Gigaset SL750H PRO DECT telephone handset Czarny, Grafitowy

Podoba Ci się ten produkt? Przekaż dalej!

508,67 zł zawiera VAT
Dostępnych sztuk: 1 Dostępnych tylko 99 sztuk
Dostawa: między 2020-12-08 a 2020-12-10
Sprzedaż i wysyłka: Dodax EU

Opis

Gigaset SL750H PRO to bezprzewodowa słuchawka skonstruowana z myślą o większej efektywności biznesowej. Łatwe wprowadzanie poleceń umożliwia podświetlany wyświetlacz TFT o przekątnej 2,4“, wyposażony w intuicyjny interfejs użytkownika oparty o ikony. Praca wielozadaniowa oraz telekonferencje są łatwo realizowane w opcji głośnomówiącej, gdzie każdy istotny szczegół słyszalny jest w jakości dźwięku HD. Nawet 12 godzin rozmowy i ponad 200 godzin w stanie czuwania zapewniają niezawodną dostępność użytkownika. Wybór różnych profili dźwięku pozwala powiadamiać użytkownika w sposób dostosowany do wykonywanej pracy. Do tego urządzenie jest na tyle małe, że mieści się w kieszeni.

Gigaset to zaufany partner w zakresie innowacji: najcieńsza z naszych słuchawek serii Pro jest wyposażona w największy z dotychczasowych wyświetlaczy. Łatwo więc jest nosić SL750H PRO po całym biurze, korzystając z jego biznesowych funkcji. Warto także zwrócić uwagę na luksusowe wzornictwo i wysoką jakość wykonania, w tym na odporną na zarysowania powierzchnię urządzenia.

Słuchawka zapewnia niezwykle wyraźny dźwięk rozmów w oparciu o opatentowaną przez nas technologię HDSP™ — to dźwięk i mowa w jakości HD. Udoskonalona technologia głośnika zastosowanego w słuchawce Gigaset Pro zapewnia optymalny i pełny dźwięk również przy korzystaniu z opcji głośnomówiącej. Co więcej, będąca na wyposażeniu ładowarka posiada funkcję kierowania fali dźwiękowej do mikrofonu, umożliwiając optymalne wykonywanie połączeń głośnomówiących podczas ładowania.

W biznesowej codzienności trzeba sprostać wielu różnym sytuacjom. Różne rodzaje spotkań i rozmów telefonicznych wymagają różnych powiadomień. Słuchawka SL750H PRO pomaga w pracy dzięki różnym profilom audio z łatwym przełączaniem jednym kliknięciem. Powiadomienia mogą odbywać się przy użyciu specjalnych dźwięków lub za pomocą wibracji w trybie spotkania, nie zakłócając jego przebiegu.

Słuchawka SL750H PRO współpracuje ze wszystkimi stacjami bazowymi Gigaset Pro. W połączeniu z wielobazowym systemem N720 DECT IP zapewnia pełny zasięg w każdym budynku lub rozległym otoczeniu. Słuchawka SL750H ma zasięg w praktycznie każdym miejscu: połączenie będzie stabilne, a jakość dźwięku znakomita. Umożliwia ponadto łatwe przeszukiwanie firmowych książek telefonicznych i dostęp do poczty głosowej, nawet gdy użytkownik nie znajduje się przy swoim biurku.

Słuchawka SL750H PRO jest dostatecznie solidna, by radzić sobie z najtrudniejszymi warunkami biznesowej codzienności. Jej specjalna powłoka uodparnia urządzenie na zarysowania wyświetlacza, obudowy i klawiszy. Powłoka chroni też przed płynami używanymi przy dezynfekcji, dzięki czemu ze słuchawki można korzystać w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, a także w szpitalach i podobnych środowiskach.

Właściwości artykułu

Dane techniczne Gigaset SL750H PRO. Kolor produktu: Czarny, Grafitowy, Typ wyświetlacza: TFT, Długość przekątnej ekranu (cale): 6,1 cm (2.4"). Technologia baterii: Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion), Czas rozmowy: 12 godz, Czas gotowości: 250 godz. Szerokość produktu: 51 mm, Długość urządzenia: 19 mm, Wysokość urządzenia: 130 mm

Właściwości Gigaset SL750H PRO. Kolor produktu: Czarny, Grafitowy, Typ wyświetlacza: TFT, Długość przekątnej ekranu (cale): 6,1 cm (2.4"). Technologia baterii: Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion), Czas rozmowy: 12 godz, Czas gotowości: 250 godz. Szerokość produktu: 51 mm, Długość urządzenia: 19 mm, Wysokość urządzenia: 130 mm

Szczegóły produktu

DUIN 1E9EAL482QL

GTIN 4250366844459

Data premiery rynkowej 26.01.2015

Wielkość 130 x 51 x 19  mm

Ciężar produktu 325 g

Kolor Black, Graphite

Numer katalogowy S30852-H2752-R122

508,67 zł
Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies, aby strona była jeszcze bardziej funkcjonalna i przyjazna użytkownikowi. Prosimy kliknąć „Akceptuj cookies”! Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.