DARMOWA WYSYŁKA- BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ - GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY Potrzebujesz pomocy?
Wyniki 1 - 40 z 881
Usuń wszystko

Słuchawki i akcesoria

Od Philips

Headphones 2 Nowy

Od Plantronics

Headphone Accessory 2 Nowy

Od Schwaiger

Headset 1 Nowy

Od Jabra

Headphone Accessory 1 Nowy

Od Sennheiser

Headphone Accessory 1 Nowy

Od Jabra

Headphone Accessory 2 Nowy

Od Sennheiser

Headset 1 Nowy

Od Terratec

Headphone Accessory 1 Nowy

Od Jabra

Headset 1 Nowy

Od PDP

Gaming console accessories - PlayStation 4 1 Nowy

Od Sennheiser

Headphone Accessory 2 Nowy

Od Plantronics

Headphone Accessory 2 Nowy

Od T'nB

Headphones 2 Nowy

Od Sennheiser

Case 1 Nowy

Od Focal

Headphones 1 Używane

Od Jabra

Headset 1 Nowy

Od Jabra

Headphone Accessory 2 Nowy

Od Jabra

Headphone Accessory 2 Nowy

Od Jabra

Headset adapter 1 Nowy

Od Plantronics

Headphone Accessory 1 Nowy

Od Jabra

Headset 1 Nowy

Od LucidSound

Headset 1 Nowy & 1 Używane

Od Nedis

Headphones 1 Nowy

Od Sony

Headphones 2 Nowy


Najlepsze słuchawki na każdą okazję - jak wybrać sprzęt tego typu?

Słuchawki to poręczne i bardzo wygodne urządzenie, które pozwala na słuchanie muzyki czy podcastów w niemal dowolnym miejscu. Sprzęt tego rodzaju gwarantuje zachowanie prywatności podczas pdtwarzania, ty również nie zakłócisz np. spokoju współpasażerów przy podróży komunikacją miejską. Na rynku dostępnych jest obecnie wiele modeli tego produktu, dzięki czemu każdy bez trudu znajdzie swój wymarzony model.

Słuchawki Bluetooth i wiele innych rodzajów

Jeżeli jesteś prawdziwym melomanem, to sprzęt tego rodzaju jest dla ciebie właściwie niezbędny. Odpowiednio dobrane urządzenie pozwala na wydobycie doskonałej jakości dźwięku, czym możesz cieszyć się niemal wszędzie - podczas spaceru, w zatłoczonym tramwaju, pociągu czy autobusie, a nawet uprawiając sport.

Wybór najlepszych słuchawek jest uzależniony przede wszystkim od osobistych potrzeb. W asortymencie można znaleźć zarówno modele z wyższej półki renomowanych producentów, jak i tańsze zamienniki. Nie gwarantują one oczywiście takiej trwałości i czystości dźwięku, z pewnością jednak doskonale spełnią swoją rolę.

W ostatnim czasie bardzo popularne stały się m.in. słuchawki Bluetooth. Nie jest to jedyne rozwiązanie, oprócz tego z pewnością godne polecenia są też m.in. pozostałe modele pozwalające na bezprzewodową łączność z odtwarzaczem, np. za pomocą Wi-Fi.

Słuchawki bezprzewodowe i przewodowe

Wszystkie rodzaje słuchawek można podzielić na modele przewodowe i bezprzewodowe. Pierwszy tym urządzenia przed długi czas był jedynym dostępnym wariantem. Największą zaletą takiego rozwiązania jest doskonała jakość dźwięku, szczególnie jeśli porównamy ją ze sprzętem bezprzewodowym w podobnej cenie. Zwykle też oferta tych urządzeń jest bogatsza, przez co łatwiej znaleźć produkt o określonych parametrach. Ponadto są one mniej podatne na zakłócenia, często można je również nabyć w bardzo przystępnej cenie. Z drugiej strony do słabszych stron urządzeń przewodowych zalicza się mniejszą mobilność, przez co gorzej sprawdzają się np. podczas biegania. Sam kabel nierzadko może się też poplątać.

Osoby, które szukają innej alternatywy, powinny sprawdzić ofertę słuchawek bezprzewodowych. To najwygodniejszy sposób na słuchanie muzyki czy podcastów w czasie ruchu - idąc do pracy, jadąc na rowerze czy uprawiając sport. Dzięki braku kabla są po prostu znacznie wygodniejsze. Do wyboru są m.in. słuchawki Blutooth czy Wi-Fi. Sprzęt wysokiej jakości może poszczycić się łącznością nawet na odległość 30 metrów. Modele bezprzewodowe są jednak droższe, a do tego należy pamiętać o konieczności ich systematycznego ładowania.

Jakie jeszcze modele można spotkać?

Urządzenia tego rodzaju dzieli się także np. ze względu na wykorzystany przetwornik elektryczny. Wyróżnia się produkty:

 • elektrodynamiczne - posiadają membranę z papieru lub tworzywa sztucznego, w niej natomiast znajduje się niewielka cewka,
 • magnetoelektryczne - mają membranę ze stali, jej ruch powstaje na drodze zmian w polu magnetycznym,
 • piezoelektryczne - membrana jest wprawiana w ruch za pomocą zjawisk piezoelektrycznych,
 • elektrostatyczne - membrana porusza się na skutek zmiany pola elektrycznego.

Oprócz tego dostępne urządzenia można podzielić pod względem budowy na:

 • douszne/kanałowe - umieszcza się je wewnątrz kanału słuchowego, świetnie sprawdzają się podczas aktywności ruchowej czy w podróży. Są niewielkie, wytrzymałe i bardzo dyskretne,
 • nauszne - przylegają do małżowiny usznej, a oba głośniki są ze sobą połączone za pomocą specjalnego pałąka. W mniejszym stopniu wpływają na słuch,
 • zamknięte - również sprawdzają się w ruchu i podczas podróży, a także w głośnych i zatłoczonych miejscach, znakomicie tłumiąc odgłosy dochodzące z zewnątrz,
 • otwarte - posiadają konstrukcję zbliżoną do grilla, gwarantują też świetną cyrkulację powietrza,
 • półotwarte - łączą w sobie zalety słuchawek otwartych i zamkniętych,
 • multimedialne - sprawdzają się w pracy i w domu, posiadają także mikrofon,
 • urządzenia z przewodnictwem kostnym - najnowszy model, który wykorzystując przewodnictwo kostne, sprawia, że dźwięk dociera bezpośrednio do nerwu słuchowego. Dedykowane przede wszystkim osobom aktywnym.

Jak wybrać słuchawki?

Przeglądając dostępne urządzenia należy wziąć pod uwagę przede wszystkim 2 kluczowe elementy - w jakich sytuacjach sprzęt będzie wykorzystywany oraz posiadany budżet. Jeśli zamierzasz słuchać muzyki w głośnych i zatłoczonych wnętrzach, lepiej wybrać model z konstrukcją zamkniętą. Osoby uprawiające sport powinny natomiast zdecydować się na słuchawki bezprzewodowe (np. słuchawki Bluetooth), interesującą alternatywą będą też urządzenia wykorzystujące przewodnictwo kostne.

Z uwagi na szeroki wybór słuchawek, bez trudu znajdziesz produkt, który spełni wszystkie twoje wymagania. Przejrzyj dostępną ofertę i kup najlepsze słuchawki na każdą okazję.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies, aby strona była jeszcze bardziej funkcjonalna i przyjazna użytkownikowi. Prosimy kliknąć „Akceptuj cookies”! Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.