LWL-2-Faser-Patchk. 5mtr.LC-LC, 50/125um, OM3, AD=3mm, Synergy 21

Stan: Nowy
62,07 zł
Zawiera podatek VAT, darmowa dostawa
 LWL-2-Faser-Patchk. 5mtr.LC-LC, 50/125um, OM3, AD=3mm, Synergy 21
 - LWL-2-Faser-Patchk. 5mtr.LC-LC, 50/125um, OM3, AD=3mm, Synergy 21

Podoba Ci się ten produkt? Przekaż dalej!

62,07 zł zawiera VAT
Dostępnych sztuk: 1 Dostępnych tylko 72 sztuk
Dostawa: między wtorek, 26 października 2021 a czwartek, 28 października 2021
Sprzedaż i wysyłka: Dodax

Opis

konfektioniert, Halogenfrei, Patchkabel in Synergy21. Kabelfarbe: hellblau

Dalsza informacja

Dane podstawowe

Rodzaj produktu:
Światłowód
GTIN:
04038816216472
DUIN:
3QUIQ3TD0VR
MPN:
S216227
Marka:
62,07 zł
Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies, aby strona była jeszcze bardziej funkcjonalna i przyjazna użytkownikowi. Prosimy kliknąć „Akceptuj cookies”! Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.