Digitus Fiber Optic Singlemode Patch Cord, LC / ST

od Digitus
Stan: Nowy
61,79 zł
Zawiera podatek VAT, darmowa dostawa
Digitus Digitus Fiber Optic Singlemode Patch Cord, LC / ST
Digitus - Digitus Fiber Optic Singlemode Patch Cord, LC / ST
Digitus - Digitus Fiber Optic Singlemode Patch Cord, LC / ST
Digitus - Digitus Fiber Optic Singlemode Patch Cord, LC / ST
Digitus - Digitus Fiber Optic Singlemode Patch Cord, LC / ST
Digitus - Digitus Fiber Optic Singlemode Patch Cord, LC / ST

Podoba Ci się ten produkt? Przekaż dalej!

61,79 zł zawiera VAT
Dostępnych sztuk: 1 Dostępnych tylko 2 sztuk
Dostawa: między wtorek, 2 listopada 2021 a czwartek, 4 listopada 2021
Sprzedaż i wysyłka: Dodax

Opis

Future-oriented standards and high-end quality for your network.

FO patch cord, duplex, LC to ST,SM OS2 09/125 µ, 2 m

Dalsza informacja

Długość kabla:
2 m
Arkusz danych (adres URL):
https://inishop.com/objects/mmo_9887170_1630263182_2466_19251.pdf
Kluczowe punkty sprzedaży:
Cable diameter 3 mm
Connector with ceramic ferrule
Duplex cable
LSOH
Single packed with test-report
Streszczenie:
Digitus Fiber Optic Singlemode Patch Cord, LC / ST. Cable length: 2 m, Cable type: I-VH, Fibre optic type: OS2, Connector 1: LC, Connector 2: ST, Core diameter: 9 µm, Full duplex

Dane podstawowe

Rodzaj produktu:
Światłowód
Wymiary opakowania:
0.204 x 0.148 x 0.014 m; 0.06 kg
GTIN:
04016032249344
DUIN:
AFV2O6H7PEH
MPN:
DK-2931-02
Marka:
61,79 zł
Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies, aby strona była jeszcze bardziej funkcjonalna i przyjazna użytkownikowi. Prosimy kliknąć „Akceptuj cookies”! Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.